GLOBAL BUSINESS !
European Union Open

Jesteśmy wyjątkową firmą, zawsze przed Twoimi potrzebami i oczekiwaniami !

 • O sobie ...
  EUopen - European Union Open. Jak sama nazwa wskazuje koncentrujemy się na procesach biznesowych B2B w obszarze Europy. Począwszy od Kazachstanu, Rosyjskiego Tatarstanu, przez Polskę do Irlandii i Wysp Brytyjskich. Mamy osiągnięcia w międzykontynentalnej wymianie towarów i usług, szczególnym obszarem naszego zainteresowania jest francuskojęzyczna strefa Afryki Północnej.
  Działania nasze, a także naszych współpracowników i partnerów, skupiają się na nowatorskich technikach, pionierskim i twórczym podejściu do dostarczania wysokiej jakości produktów i usług dla naszych obecnych i przyszłych klientów.
  Prowadzimy badania procesów B2B. Bierzemy udział w wielu inicjatywach, aby stale rozwijać w kierunkach naszych zainteresowań. Działamy kompleksowo, nasze wysiłki skupiają się na wyjątkowych produktach, nowoczesnych i dopasowanych do modelu biznesowego naszych klientów.
  Wybór kierunku naszych działań poparty jest zarówno wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem kadry, jak i determinacją oraz skutecznością w działaniu, doborze współpracowników i partnerów w kraju i za granicą.
  Wdrażamy "strategię partnerstwa" w różnych krajach, aby przyspieszyć rozwój, usprawniać logistykę, wprowadzać innowacje i ciągle wzmacniać możliwości organizacji i współpracy naszych Partnerów na wszystkich kontynentach.
  Stale poszukujemy możliwości rozwoju technik, technologii i produktów. Stawiamy na rozwój Partnerów i współpracy w zakresie pozyskiwania produktów dla naszych klientów oraz ich dystrybucji na rynku międzynarodowym, w ilościach masowych, hurtowych i detalicznych.
Nasze główne projekty ...

Rewelacyjna technologia XXI wieku !


RPR Technologies -Indukcyjny system usuwania powłok
z powierzchni magnetycznych i stalowych.
Usuwa: gumę, żywice, farby epoksydowe, powłoki bitumiczne, kauczukowe, beton, azbest itp.
WYDAJNOŚĆ rozwarstwiania powłok od 40 do 70 m2 na godzinę.

Nasza firma EUopen zapewnia sprzedaż, wynajem, szkolenia, obsługę serwisową i pełne wsparcie techniczne obsługi Technologii RPR. Ponad 20 lat doświadczeń w zakresie usuwania powłok i przygotowania powierzchni.
Budujemy Twoją obecność na globalnym rynku: "GO To GLOBAL BUSINESS !"

Globalny Portal Autoryzacyjny ( Autoryzacja firm, ofert, rachynek escrow, gwarancja transakcji )

-Baza godnych zaufania ofert i użytkowników z całego świata.
-Potwierdzenie wiarygodności Twojej oraz przyszłych, potencjalnych partnerów biznesowych.
-Weryfikacja ofert pod względem autentyczności i kompletności zawartych informacji.
-Zwiększenie zaufania kontrahentów dla Twojej firmy i oferowanych produktów.
-Wzrost przewagi konkurencyjnej, podniesienie prestiżu zweryfikowanych lub autoryzowanych informacji, wyróżnienie i pozycjonowanie ich na tle innych przedsiębiorców oraz ofert.
-Eliminacja ryzyka przy procedowaniu czy zawieraniu transakcji na odległość.

Globalny Portal Biznes Marketingu ( Autoryzowane firm i stałe oferty, opinie, wydarzenia, komentarze, globalna reklama, geolokalizacja, Ogłoszenia, filmy, aukcje, oferty zakupu i sprzedaży, prezentacja firm i produktów)

.: Baza godnych zaufania ofert i użytkowników z całego świata., geolokacja, adresy telefony, prezentacje
.: Potwierdzenie wiarygodności Twojej oraz przyszłych, potencjalnych partnerów biznesowych.
.: Weryfikacja ofert pod względem autentyczności i kompletności zawartych informacji.
.: Zwiększenie zaufania kontrahentów dla Twojej firmy i oferowanych produktów.
.: Wzrost przewagi konkurencyjnej, podniesienie prestiżu zweryfikowanych lub autoryzowanych informacji, wyróżnienie i pozycjonowanie ich na tle innych przedsiębiorców oraz ofert.
.: Escrow Payments - Eliminacja ryzyka przy procedowaniu czy zawieraniu transakcji na odległość, Promowanie produktów Made in EU

Glob Agency Services ( Usługi IT w zakresie obsługi Platformy EUopen, oraz kompeksowych realizacji wdrożeniowych E-Commerce i środowiska IT )

.: Wytwarzanie, udostępnianie i integrowanie narzędzi do obsługi globalnego biznesu w zakresie e-handlu, oraz wspomaganie w realizacji i przystosowaniu indywidualnych modeli biznesowych dla firm.
.: Kompleksowe wdrażanie zintegrowanych E-commerce, usług w zakresie globalnego e-handlu, oraz wsparcie w zakresie oprawy graficznej, przystosowań językowych, identyfikacji i promocji firm, oraz prezentacji i autoryzacji oferowanych produktów.

Obsługujemy kompleksowo projekty w zakresie IT w następujących kategoriach:
.: Wdrażanie E-Commerce na silniku Magento & Presta Shop, w zakresie B2B ( hurtowy ) globalny, lokalny
.: Integracje E-commerce z ECommerce z Aukcjami ERP, przesyłki, płatności, magazyn, itp.
.: SAP Business One -Analizy, wdrożenia, SAP Business One dla SAP Hana, Hosting itp
.: SAP Business One integracje, Hosting - Integracje SAP Business One, - ( E-commerce, Banki, Serwisy Aukcyjne
.: Architektura i środowisko IT Uruchamianie środowiska sprzętowego, serwery światłowody, serwis urządzeń i stała opieka.
.: Finansowanie, - Leasing, - Kredyty dla firm i osób fizycznych, - Dotacje Unijne ( wnioski o dotacje, obsługa dotacji.
.: Marketing, Kampanie marketingowe, reklama, indywidualna, globalna i lokalna, SEO, bazy danych itp.
.: Studio graficzne -Identyfikacja firmy, - Prezentacja produktów, - Projektowanie graficzne stron www, - Materiały reklamowe.

Globalny Portal Partnerski (w przygotowaniu) Wdrażanie Globalnego programu na rynku lokalnym (kontynent / Kraj / Region), Certyfikaty, emblematy, umowy partnerskie, Atrakcyjne Systemy prowizyjne, nagradzanie osiągnięć i skuteczności.

-Dla Partnerów biznesowych współpracujących z EUopen oraz użytkowników Wielokanałowej Platformy Handlowej posiadających pakiet GOLD jako narzędzie prowadzenia własnego biznesu.
-Zarządzanie modułami zintegrowanymi z platformą: wiadomości, zadania, zamówienia, kalendarz, raporty, projekty, aktualności, statystyki, narzędzia biznesowe, kampanie reklamowe…
-Integracja i zarządzanie istniejącymi serwisami używanymi przez partnera np.: (Amazon, E-bay, Allegro, inne…), jak również posiadanych systemów ERP, programów księgowych, magazynowych itp.

Przedstawiamy poniżej prezentację bazowych funkcji i możliwości, Globalnej Wielokanałowa Platforma Handlowa EUopen.(PDF -kliknij ... )

Chcesz działać globalnie ? ... zrób to z nami !

Prezentacja: Platforma Handlowa EUopen


Jesteśmy do dyspozycji ...
 • John
 • Sarah
 • Sarah


Dane Korporacyjne EUopen


Residence of the Company:
EUopen Sp. z o.o.
Polska / Gdańsk 80-208 

St. Elizy Orzeszkowej 2.

NIP: PL 9571064009
Regon: 221610440
KRS: 0000 410907
Capital Company: 500 000,00 ZŁ PLN

Tel: +48 583 406 400
Fax: +48 583 406 401
Skype: euopen

Bank Zachodni WBK
SWIFT: WBKPPLPP

PLN: PL 81 1090 1098 0000 0001 1950 7452;
EUR: PL 80 1090 1098 0000 0001 2180 2199;
USD: PL 19 1090 1098 0000 0001 2180 3879;


CEO
 Jolanta Raulin

.: Zapraszamy do współpracy :.


OFERTA INWESTYCYJNA REWA / POLAND:

Działki budowlane nad morzem -REWA
Bez pośredników !

Nawiążemy współpracę z globalnym, lub narodowym operatorem zajmującym się sprzedażą nieruchomości, lub usług w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, o uznanej renomie. Przygotujemy i przetłumaczymy oferty na dowolny język w uzgodnionej treści i formie, podpiszemy umowy pośrednictwa, prowizyjne, stałej współpracy w zakresie sprzedaży naszych nieruchomości.

  Okoliczne atrakcje i udogodnienia:
 • Widok niczym nie zasłonięty na morze, plażę i Zatokę Gdańską, doskonały widok na półwysep Helski, w tym Jastarnia, Chałupy, Hel.
 • Czysta plaża, otoczenie lasów, Mecheliński łąki w bezpośrednim sąsiedztwie, - Pierwsza linia zabudowy od strony morza, bez możliwości zmian.
 • Pływanie i Kursy windsurfingowe, kitesurfingowe latanie i kursy nauki latania na paralotniach, oraz doskonałe warunki żeglarskie.
 • Media: Prąd, Gaz, Kanalizacja, Woda bezpośrednio przyległe do działek
 • Kursujące autobusy : Gdynia, Lotnisko, Szkoły, Przychodnie, Centra handlowe
 • Powierzchnia całkowita działek: 19 097 m2, Minimalna działka budowlana: 1 200m2

Uzgodnienia szczegółowe do omówienia bezpośrednio z zainteresowanymi stronami, lub ich przedstawicielami. Oczekujemy i rozpatrujemy tylko poważne oferty, nie udzielamy żadnych informacji osobom anonimowym.
Wypłacamy prowizję za skuteczną sprzedaż, lub pozyskanie klienta. Read more...